معرفی انواع مدل موی باب به همراه عکس

[ad_1]

%name معرفی انواع مدل موی باب به همراه عکس

مدل موی باب یک مدل پرطرفدار کوتاهی مو زنان است

انواع مدل موی باب

مدل موی باب یک مدل محبوب و پرطرفدار کوتاهی مو زنان است که برای همه سنین با هر فرم صورت و جنس مویی مناسب می باشد.

مدل موی باب چیست؟

مدل موی باب یک مدل پرطرفدار کوتاهی مو زنان است و تقریبا هر خانمی برای یکبار هم که شده موهای خود را به این مدل کوتاه کرده است. مدل موی باب همچنین یک مدل محبوب سلبریتی ها نیز هست چرا که مناسب هر فرم صورت و جنس مویی است.

مدل موی باب یا برش بلانت برای تمام سنین نیز مناسب است و هم برای موهای کوتاه و صاف و هم موهای بلند و فر استفاده می شود. مدل موی باب جذابیت ظاهر شخص را چندین برابر می‌کند و باعث زیبایی هرچه بیشتر چهره می‌شود.

شما به راحتی میتوانید با هر سن، فرم صورت و جنس مو یکی از انواع مدل های کوتاهی موی باب را انتخاب کنید. در ادامه این مقاله از بخش آرایشی بیتوته شما را با انواع این مدل موی باب آشنا میکنیم.

1. مدل موی باب کوتاه

%name معرفی انواع مدل موی باب به همراه عکس

مدل موی باب کوتاه میتواند مرتب و صاف یا نامرتب و پریشان باشد

مدل موی باب کوتاه از مدل های پرطرفدار در بین خانم ها با سنین مختلف است و می تواند مرتب و صاف یا نامرتب و پریشان باشد. حتی اگر موهای شما کم پشت است میتوانید موهایتان را فر و از این مدل موی باب استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:  نکات مهم و کلیدی درباره آرایش داماد + عکس

مدل موی باب از مدل های متنوع و شیک است و می تواند استایلی جذاب برای شما ایجاد کند. همچنین مدل موی باب کوتاه در روزهای گرم تابستان میتواند انتخابی ایده آل باشد.

2. مدل موی باب برای موهای کم حجم

%name معرفی انواع مدل موی باب به همراه عکس

مدل موی باب حجیم و سه بعدی

این مدل موی باب از مدل های محبوب است که به دلیل لایه های بسیاری که دارد باعث حجیم شدن و سه بعدی شدن موی شما می شود. این مدل موی باب برای خانم هایی که موهای کم پشت و یا نازک دارند بسیار مناسب است.

3. مدل موی باب زاویه دار و تیز

%name معرفی انواع مدل موی باب به همراه عکس

مدل موی باب زاویه دار و تیز

در این مدل موی باب برش هایی بلند تا روی شانه ها در دو طرف موها ایجاد می شود و باعث افزایش جذابیت موهای شما می شود. لایه ها را در این مدل موی باب میتوانید به شکل های متفاوت گرد، زاویه دار و یا تیز کوتاه کرد.

 4. مدل موی بلند باب

%name معرفی انواع مدل موی باب به همراه عکس

عکس مدل موی باب بلند

مدل موی باب بلند مدلی متفاوت است که موها در این مدل بلندتر از مدل های دیگر است و اگر از موهای یکنواخت خود خسته شده اید ولی حاضر نیستید که موهای خود را زیاد کوتاه کنید میتوانید از این مدل موی باب استفاده کنید و ظاهری متفاوت داشته باشید.

بیشتر بخوانید:  فواید روغن شتر مرغ برای پوست

5. مدل موی باب مواج و لایه‌دار

%name معرفی انواع مدل موی باب به همراه عکس

مدل موی باب مواج و لایه دار

موی مواج و لایه‌دار جادویی دارد که هیچکس نمی‌تواند آن را نادیده بگیرد. این مدل موی باب حجم مو را بیشتر نشان می‌دهد و در هر لایه از مو زیبایی چهره را بیشتر می‌کند چه موهایتان ضعیف و کم حجم باشد چه پریشان و حجیم.

6. مدل باب با موی چتری

%name معرفی انواع مدل موی باب به همراه عکس

مدل موی باب چتری نیز از محبوبیت بسیاری برخوردار است

مدل موی باب چتری نیز از محبوبیت بسیاری برخوردار است و میتواند تغییری زیبا بر روی موهایتان ایجاد کنید.

7. مدل موی باب نامتقارن

%name معرفی انواع مدل موی باب به همراه عکس

مدل موی باب نامتقارن موها در یک سمت کوتاه و در سمت دیگر بلند است

در مدل موی باب نامتقارن موها در یک سمت کوتاه و در سمت دیگر بلند است. در این مدل موی باب نوک موها تیز و نامتقارن و خورد می شود و مانند بسیاری از مدل های موی باب قسمت پشت سر کوتاه تر از قسمت جلویی سر است.

بیشتر بخوانید:  انواع مدل موی خرگوشی

مدل موی باب نامتقارن برای تمامی خانم ها در سنین مختلف مناسب است و باعث افزایش حجم مو می شود. مدل موی باب نامتقارن بر روی هر نوع و رنگی از مو عالی به نظر می‌ رسد. در این مدل موی باب لایه‌های پف‌دار پشت مو و لایه‌های خرد و زاویه‌دار جلوی مو ظاهری مدرن و جذاب ایجاد می‌کنند.

8. مدل موی باب A_line bob

%name معرفی انواع مدل موی باب به همراه عکس

مدل موی باب فانتزی و دخترانه

در این مدل کوتاهی و برش بیشتر مربوط به پیرامون  و اطراف مو می باشد و مو در قسمتهای پشتی کوتاه تر می باشد و قسمت جلو بلند تر و زاویه دار تر.در مدل A- ine bobقسمت پشت سر حجم زیادی ندارد و مو بصورت اریب و زاویه دار به سمت صورت و قسمت جلویی صورت و زیر چانه زاویه دار می شود.

9. مـدل باب layer یا لایه لایه

%name معرفی انواع مدل موی باب به همراه عکس

مدل موی باب لایه لایه

در این مدل موی باب، موها به صورت لایه‌های کوتاه و بلند، کوتاه می‌شوند. یکی از دلایل محبوبیت این مدل مـوی باب این است که شما می‌توانید قد موهای خود را به هر اندازه که می‌خواهید کوتاه کنید همچنین حجم موهایتان بیشتر دیده می شود بنابراین افراد با موهای کم حجم و نازک توصیه می شود.

 

منبع: بیتوته

[ad_2]

مطلب پیشنهادی

روشهای خانگی پاک کردن رنگ مو

[ad_1] روشهای پاک کردن رنگ مو روش سریع و صحیح پاک کردن رنگ مو در …