جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 202
» آخرین کاربر: PPSSupport
» موضوعات انجمن: 113
» ارسالهای انجمن: 118

آمار کامل

کاربران حاضر
ما یک کاربر حاضر در انجمن دارید
» 0 کاربر عضو | 1 مهمان

آخرین موضوعات
صنعت چاپ ایران و چشم اندا...
انجمن: گفتگوی آزاد
آخرین‌ارسال: طراحی و چاپ
20-05-2018, 05:11 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 314
Google ReCaptcha2 defeate...
انجمن: گردشگری
آخرین‌ارسال: JanetFep
19-05-2018, 11:22 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 474
XEvil 4.0 + any SEO/SMM s...
انجمن: گردشگری
آخرین‌ارسال: JanetFep
18-05-2018, 06:22 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 823
Alarm! Hackers break Goog...
انجمن: گردشگری
آخرین‌ارسال: JanetFep
14-05-2018, 03:25 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 1,903
I'm shocked! ReCaptcha-2 ...
انجمن: گردشگری
آخرین‌ارسال: JanetFep
13-05-2018, 03:23 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 710
Poems for college student...
انجمن: گردشگری
آخرین‌ارسال: WilliamotPsype
12-05-2018, 07:11 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 561
XEvil 4.0 + any SEO/SMM s...
انجمن: گردشگری
آخرین‌ارسال: JanetFep
12-05-2018, 02:58 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 632
ReCaptcha2 BROKEN!
انجمن: گردشگری
آخرین‌ارسال: JanetFep
11-05-2018, 12:29 AM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 565
vulva massage
انجمن: گردشگری
آخرین‌ارسال: WilliamotPsype
10-05-2018, 06:12 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 508
jav movies
انجمن: گردشگری
آخرین‌ارسال: MichaelHewly
09-05-2018, 12:45 PM
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 533

 
  صنعت چاپ ایران و چشم انداز سرمایه گذاری بین المللی
ارسال‌شده توسط: طراحی و چاپ - 20-05-2018, 05:11 AM - انجمن: گفتگوی آزاد - بدون‌پاسخ

صنعت چاپ ایران و چشم انداز سرمایه گذاری بین المللی
صنعت چاپ ایران، از نگاه ارایه دانش های تخصصی، موقعیت استراتژیک کشور و سایر عوامل انسانی و اقتصادی و قابلیت های موجود، از پتانسیل های بسیار بالایی برای ارتقای وضعیت خود برخوردار است، وضعیت فعلی ایران ناشی از فاکتورهای متعددی است که برخی از آنها به صورت مقطعی و برخی دیگر از نوع دلایل بنیادی هستند.
قابلیت های ایران برای تبدیل شدن به قطب تولید محصولات چاپی در منطقه را می توان چنین برشمرد :
۱-  تنوع اقلیمی:  ایران از تنوع اقلیمی بی نظیری برای تولید اقتصادی و با کیفیت انواع محصولات چاپی را داراست.
۲- نیروی کار ارزان و فراوان : ایران تقریبا جوان ترین کشور دنیاست و این نیروی کار جوان و ارزان نسبت به کشورهای پیشرو در امر محصولات چاپی مزیتی برای توسعه این بخش محسوب می شود.
۳-  وجود روزهای فراوان آفتابی و تعداد روزهای ابری کم:  نور از مهم ترین نیازهای کسب و کار است است خوشبختانه در ایران به دلیل شدت تابش مطلوب و روزهای آفتابی بالا مشکل چندانی از نظر نور وجود ندارد و همین موضوع بسیاری از هزینه ها را پایین می آورد.
۴-  وجود انرژی فسیلی فراوان و ارزان قیمت : ایران از نظر ذخایر هم از نظر ذخایر نفتی و هم گازی مقام دوم جهان را داراست. از سوی دیگر محصولات چاپی نیاز مبرم به سوخت ارزان برای تولید و حمل و نقل دارند و تفاوت فاحشی را در قیمت تمام شده ایجاد می کنند که این مزیت در صورت استفاده درست. افزایش حضور جهانی و صادرات ایران را در پی خواهد داشت. گفتنی است که هزینه های سوخت و نیروی انسانی به تنهایی حدود ۷۰ درصد کل هزینه های جاری تولید را در کشورهایی نظیر هلند به خود اختصاص می دهند.
۵- نزدیکی ایران به بازارهای بزرگ مصرفی جهان:  کشورهای عربی همسایه و حوزه خلیج، کشورهای تازه استقلال یافته، روسیه و اروپا از مراکز مهم مصرف به شمار می روند که مرکزیت ایران می تواند مزیت بزرگی محسوب شود. در بازارهای آینده این محصولات می تواند برای ایران که نزدیک ترین تولیدکننده به این بازار است مزیت بزرگی باشد.
۶- وجود جمعیت ۸۰ میلیونی ایران و با احتساب بازارهای همسایه به عدد  ۳۰۰ میلیون می رسد.
۷- امنیت سیاسی بالا در مقایسه با دیگر مکان های سرمایه گذاری.
۸- تغییر نگاه دولت جدید به مسایل سرمایه گذاری خارجی در کشور.
و هم اکنون در سایه تحولات سیاسی داخلی و بین المللی نشانه های مثبتی برای اقتصاد کشور و به تبع آن صنعت چاپ ایران پیش بینی می شود. خوشبختانه چشم اندازهای پیش روی صنعت چاپ، نوید بخش افق های تازه ای است و بازارهای بالقوه بسیاری در برابر این صنعت گشوده شده است که از آن جمله می توان به حوزه وسیع بازار صنایع چاپ و بسته بندی در منطقه و داخل ایران اشاره کرد.
کارشناسان این حوزه در ایران معتقدند یکی از وجوه و بخش های بزرگ صنعت چاپ در دنیای مدرن مربوط به صنایع بسته بندی است و سیاست گذاری ها دروراستای توسعه فعالیت های گسترده در این بخش حکایت از اهمیت این حوزه دارد. چرا که یکی از مهمترین شاخصهای رشد و توسعه اقتصاد هر کشور میزان رشد صنعت چاپ و بسته بندی آن است.
خوشبختانه با تحولاتی که پس از توافق تاریخی ژنو روی داد، هم اکنون طرف های اروپایی وآسیایی به شکل بهتری جوابگوی طرف های ایرانی خود هستند و زمینه های مثبتی برای گسترش همکاری هایی متقابل در حال شکل گیری است و فرصتی طلایی برای مذاکره و گفتگو با متولیان بخش خصوصی و نهادهای نظارتی ایران بوجود آورده است و متولیان ایرانی این صنعت مشتاقانه پذیرای سرمایه گذاران خارجی در بخش های مختلف چاپ و به خصوص در صنعت بسته بندی اند.
با توسعه سطح توافق های ایران با کشورهای مختلف به خصوص در حوزه صنایع، حمل و نقل، نفت و انرژی، توریسم، بانک و بورس، کشتیرانی و... جامعه کسب و کار ایران به شدت نیازمند استفاده از خدمات چاپ و بسته بندی در سطح بزرگی است که در اینجاست که اگر سرمایه گذاران خارجی بتوانند در شرایط کنونی دست به کار شوند و قراردادهای اقتصادی را در زمینه سرمایه گذاری حوزه چاپ و بسته بندی را با ایرانیان به امضا برسانند. مطمئن باشند که سود هنگفتی را در این راه بدست خواهند آورد و توامان با شکوفا شدن صنایع بسته بندی، تعداد قابل توجهی شغل جدید ایجاد شده و سرمایه گذارهای خارجی آمادگی خواهند داشت با آوردن تکنولوژی پیشرفته صنایع چاپ و گرافیک در توسعه صنعت چاپ ایران همکاری و شرکت فعال داشته باشند.
تولید پلیت های CTP ، تولید مرکب های چاپ با کیفیت بالا، تولید انواع کاغذ، مقوا و ورق های کارتنی از صنایع جانبی خواهند بود که با توسعه صنعت چاپ رونق خواهند گرفت که خود عامل اشتغال و توسعه خواهند شد.
بهره گیری از سرمایه گذاری و فن آوری های پیشرفته و تجربه های ارزشمند در تولید و صادرات موجب می شود بهترین کیفیت چاپ با حداقل قیمت تمام شده در ایران قابل تولید شود و عملا، علاوه بر پوشش نیازهای فراوان داخلی امکان صادرات محصولات چاپی به کشورهای خارجی نیز فراهم می شود. بدین ترتیب می توان پیشرفت منظم و پایدار بازار چاپ ایران را انتظار داشت که امری حتمی است که تحقق می یابد.
البته در این عرصه کاستی های مهمی نیز وجود دارد که به عنوان چالش های عمده صنعت چاپ ایران مطرح است. برای مثال بخش عمده ای از چاپخانه های ایران با تجهیزات قدیمی و در چهار چوب و فضای دولتی اقدام به چاپ می کنند که در نتیجه تولید آن ها با مشکلات کیفی مواجه بوده و قیمت تمام شده آن ها به هیچ وجه قابل رقابت نیست.
بنابراین برای باقی ماندن در کوران رقابت های بین بخشی و بین المللی لازم است که با درک اهمیت و نقش بلامنازع فن آوری های نوین در طراحی، تولید و عرضه محصولات و خدمات مختلف فرهنگی و هنری و افزایش بهره وری و شکوفا کردن ظرفیت های قوی نیروی انسانی و ایجاد بسترهای مناسب برای توسعه صنعت چاپ، در زمینه نوسازی شبکه چاپخانه های کشور و به کارگیری سخت افزارها و نرم افزارهای مدرن امروزی در این شبکه اقدام کرد و نباید فراموش کرد که صنعت چاپ و صنایع وابسته نقش مهمی در مبادلات بین المللی ایفا می کند. از بسته های کالاها گرفته تا چاپ لیبل، چاپ کتاب، چاپ کاتالوگ ، چاپ بروشور و چاپ جعبه و مطبوعات، انواع و اقسام لفاف و بسته بندی کالاها، تابلوها و استند تبلیغاتی و  پوسترهای تبلیغاتی، چاپ صنعتی و... از جمله این کارکرد است.
در دنیای تولید و تجارت امروز هیچ یک از محصولات صنعتی و تولیدی، از خدمات و تولیدات صنایع چاپ بی نیاز نیستند و برای نفوذپذیری محصولات تولیدی یک کشور در بازار داخلی و بازارهای جهانی، صنایع چاپ پیشرفته کشورها نقش بسیار عمده ای در معرفی توانمندی های تولید و تجارت هر یک از کشورها ایفا می کنند.
در حال حاضر تولید محتویات نفیس و اثرگذار به علت ضعف امکانات و ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری، در اختیار کشورهای دیگری مانند چین و ترکیه قرار گرفته است و همین مساله سرمایه گذاری های بین المللی را به جای ورود به ایران به کشورهای فوق سوق می دهد و این فرایند یکی دیگر از چالش های جدی صنعت چاپ ایران به شمار می رود.
دستیابی ایران به مقام نخست منطقه در افق چشم انداز، نیازمند توسعه همه جانبه صنعت چاپ، ایجاد زیرساخت های لازم، آموزش نیروی انسانی، بازسازی و نوسازی صنایع چاپ، بسترسازی های قانونی و حقوقی برای حضور بیشتر در بازارهای بین المللی است و حضور سرمایه گذاران خارجی و داخلی در این بخش است. این همه نیازمند عزم ملی و ایفای نقش فعال همه مدیران و دست اندرکاران موثر و مرتبط کشور است.
قدر مسلم این که صنعت چاپ می تواند گام های شتابانی را به سوی توسعه بردارد. به این منظور توجه به مواردی چون سرمایه گذاری در انتقال پیشرفته ترین تکنولوژی چاپ افست، چاپ فلکسو و چاپ دیجیتال، آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی چاپ برای بهره برداری کامل از تکنولوژی خریداری شده، تحقق سالیانه ۳ میلیارد دلار گردش مالی صنعت چاپ ایران در آینده با پوشش نیازهای داخلی و نیاز کشورهای پیرامونی با تاکید بر چاپ بسته بندی و چاپ لیبل، چاپ دیجیتال، کتاب و نشریات و بالاخره فروش دانش فنی به کشورهای منطقه راهگشا خواهد بود.
ضرورت ایجاد و گسترش سرمایه گذاری در حوزه چاپ و بسته بندی از طرف سرمایه گذاران برگ برنده ای است که نیاز به هوشیاری و درایت در این مقطع از زمان دارد که هر شخص یا شرکتی با شم بازار خود می تواند آن را دریافت و در راه آن قدم اصلی را بردارد.
منبع : چاپ و نشر

چاپ این بخش

  Google ReCaptcha2 defeated: new program "XEvil 4.0" did that
ارسال‌شده توسط: JanetFep - 19-05-2018, 11:22 PM - انجمن: گردشگری - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional soft for breaking any Captcha

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" can solve more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
XEvil 4.0 bypass ANY captchas, included Google ReCaptcha2, This app can bypass ANY captchas, including gReCaptcha, How to earn money with captchas bypass: it's very easy!, How to hack Recaptcha-2
How to break Recaptcha-2, Bitcoin was crashed with XEvil program!, XEvil 4.0 allow to get Bitcoins via Bitcoin-crans, How to break Recaptcha-2

چاپ این بخش

  XEvil 4.0 + any SEO/SMM software = PROFIT!
ارسال‌شده توسط: JanetFep - 18-05-2018, 06:22 PM - انجمن: گردشگری - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software complex for SEO/SMM

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" know more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
ReCaptcha-3 beta DEFEATED!?, Alarm! Hackers break Google ReCaptcha-2!, XEvil 4.0 bypass ANY captchas, included Google ReCaptcha2, How to earn money with captchas bypass: it's very easy!
Google ReCaptcha2 BROKEN!, Google ReCaptcha2 defeated: new program "XEvil 4.0" did that, ReCaptcha-2 CRACKED!, Alarm! Hackers break Google ReCaptcha-2!

چاپ این بخش

  Alarm! Hackers break Google ReCaptcha-2!
ارسال‌شده توسط: JanetFep - 14-05-2018, 03:25 PM - انجمن: گردشگری - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software for breaking any Captcha

Captchas.Net, That is why Bitcoin crashed..., Bitcoin was crashed with XEvil program!, Now we can know, how Crypto-currency can be earned

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" can bypass more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
XEvil + XRumer: BEST breaking Recaptcha v.1,v.2,v.3 app!, Google ReCaptcha2 BROKEN!, XEvil 4.0 defeated Google ReCaptcha!, XEvil 4.0 + any SEO/SMM software = PROFIT!

چاپ این بخش

  I'm shocked! ReCaptcha-2 DEFEATED!
ارسال‌شده توسط: JanetFep - 13-05-2018, 03:23 PM - انجمن: گردشگری - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software complex for SEO/SMM

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" can solve more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
http rucaptcha comGoogle ReCaptcha ultimate solver!, Now we can know, how Crypto-currency can be earned, XEvil 4.0 + any SEO/SMM software = PROFIT!, Now we can know, how Crypto-currency can be earned

چاپ این بخش

  Poems for college students
ارسال‌شده توسط: WilliamotPsype - 12-05-2018, 07:11 PM - انجمن: گردشگری - بدون‌پاسخ

http://mircosmo.info/user/Acemiarors/ http://animaciebi.com/user/Azcyescext/ http://ru.pravoteka24.com/user/Aectrhoaft/ http://ryazprommebel.ru/index.php?option...&id=163537 http://wdcompany.ge/user/AlhreKnots/ http://www.moodflipgame.com/forums/index...le;u=41349 http://community.mediawikibootstrap.org/...ile;u=8262 http://emr.pp.ua/user/AdpwgPaige/ http://urock.com.ua/users/Ahnifmuche
http://www.placardkids.ru/user/Aiiblepirl/ http://techno-vent.ru/index.php/componen...&id=470700 http://www.lhasa.ru/board/tools.php?even...Aukpgpaumb http://e-rentier.ru.sichik.ru/board/tool...AfdisBaips http://kiosk.magkmusic.com/index.php?opt...&id=191351 http://110.164.188.212/smf/index.php?act...e;u=294895 http://perekhid.te.ua/user/Akwmostync/ http://macrop.cl/index.php?option=com_k2...&id=464289 http://accountingservices24.com/index.ph...r&id=62605
http://metal-firms.biz.ua/wr_board/tools...AskpcPoory http://santetoujours.info/index.php?opti...id=7628204 http://patan.mednf.uz/index.php?subactio...Apyzrmaive http://trinitynetworks.org/fluxbb/profil...id=2269124 http://school22-tmn.ru/user/AjtvtScouh/ http://m3arad.com/vb/member.php?u=262792 http://kiosk.magkmusic.com/index.php?opt...&id=190924 http://www.peymankala.ir/index.php/compo...&id=403525 http://russianculturalcenterinalaska.com...AfawjWrips
http://770307.ru/index.php?option=com_k2...&id=291764 http://pizzagaming.tk/forum/profile.php?id=157103 http://www.tutorialtorrent.us/user/AgplvArork/ http://www.adminbbs.net/home.php?mod=space&uid=552925 http://daddyuploads.com/member.php?1228620-ApdxeClacy http://soft-lenta.ru/index.php?subaction...Aisijalubs http://ulsexvideo.com/user/AsfiuAverm/ http://pokrovka-info.ru/board/boardtools...AjxjyScurl http://tv.redrockmedia.net/index.php/com...;Itemid=21
http://abaj.ru/doska/tools.php?event=pro...AahjtCruby http://got-100.com/user/Aayqipneug/ http://ww88thai.com/forum/profile.php?id=356388 http://kelerineinvestmentcompanyltd.com/...Itemid=101 http://rumahsenyum.org/forums/user/aumjkliafe/ http://www.candidlooksclub.com/forum/mem...le&u=54158 http://www.militaryltd.com/forum/member.php?u=13228 http://www.amurnotary.ru/index.php/compo...&id=166084 http://www.linkomnia.com/index.php?optio...id=2052334
http://nazaninmousavi.com/index.php?suba...Auteajexia https://piratescrolls.000webhostapp.com/...file;u=346 http://gribalka.ru/board/tools.php?event...AhlnePohal http://www.dreamfilm.sc/user/AlllbNeuth/ http://www.ebkrei.site/user/AwqbxTheak/ http://slavich-nn.ru/user/Amceisoubs/ http://board.repako.kz/tools.php?event=p...AzrfrExilm http://www.adminbbs.net/home.php?mod=space&uid=565301 http://globalway.com.ua/user/Ajapvshews/

چاپ این بخش

  XEvil 4.0 + any SEO/SMM software = PROFIT!
ارسال‌شده توسط: JanetFep - 12-05-2018, 02:58 PM - انجمن: گردشگری - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software for SEO/SMM

[عکس: recaptchav2.gif]

1. Powerful AI: "XEvil" can bypass more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing/Bitcoin Mining Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".
Free DEMO version is available!


Thank you for your attention! :)

___
See also:
Captcha.Com, XEvil 4.0 allow to get Bitcoins via Coin-crans, XEvil 4 bypass ReCaptcha-2!, This app can bypass ANY captchas, including gReCaptcha

چاپ این بخش

  ReCaptcha2 BROKEN!
ارسال‌شده توسط: JanetFep - 11-05-2018, 12:29 AM - انجمن: گردشگری - بدون‌پاسخ

XRumer 16.0 + XEvil 4.0: NEW revolutional software complex for breaking any Captcha

[عکس: 87604aab7007.png]

1. Powerful Artificial Intelligence: "XEvil" know more than 8000 of different types of Captcha,
including so popular, like Google-captcha (ReCaptcha v.1, ReCaptcha v.2), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
Facebook-captcha, Ucoz-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha, SMF-Captcha and a lot of other

2. High speed and precision: in speed 0.01 second per image,
XEvil can recognize and solve wide types or captcha with high precision,
without depending of difficulty, distortion, noises, fonts, colors.

3. Very simple interface: just 3 main buttons to start recognition,
it so easy to use XEvil with a wide spectre of SEO, SMM, Analytics,
Mass Registering/Postion/Sending/Bruteforcing Software.

4. Flexible: logic of XEvil scripted with Lua - easy language,
so if you need, you can adjust functionality as you want.

5. Powerful: video of ReCaptcha2 bypass process with new XEvil 4.0:
https://youtu.be/zsvuHTMd2uY

Interested? ;)
just google for "XRumer + XEvil".

Thank you for your attention! :)

چاپ این بخش

  vulva massage
ارسال‌شده توسط: WilliamotPsype - 10-05-2018, 06:12 PM - انجمن: گردشگری - بدون‌پاسخ

http://kiosk.magkmusic.com/index.php?opt...&id=191169 http://zaebox.ru/board/tools.php?event=p...AzdfiJoigh http://www.bojanas.info/sixtyone/forum/u...p?u=711393 http://tandtdecorators.com/index.php?opt...&id=249582 http://dipul.com.co/index.php?option=com...er&id=4804 http://www.volnov.org.ua/rabota/tools.ph...AuhxhAmatt http://mammuts-md.de/index.php/component...r&id=43295 http://bbak.ir/user/Adfhradusa/ http://www.liliyatv.net/user/Axachsuema/
http://redgatetech.co/index.php?option=c...r&id=51662 http://www.ebkrei.website/user/AzgycApedo/ http://e-rentier.ru.sichik.ru/board/tool...AzjtoBaips http://td-aster.ru/index.php?option=com_...Itemid=101 http://www.torrent7dayxy.com/user/Arwqqpoomo/ http://supplyconceptsinc.com/index.php?o...id=5995303 http://mtozin.com/index.php?subaction=us...AaleePsync http://www.thinktotal.com.au/index.php?o...&id=498980 http://www.themoneyworkshop.com/index.ph...id=1973676
http://www.oklocated.es/index.php/compon...ser&id=743 http://olumideadeleye.com/twimnairaland/...ile;u=8941 http://www.evangelizador.com.br/forum/in...e;u=419627 http://ruhzvu.com/users/Atcgjskymn http://centrassia.ru/user/Aytuyfleme/ http://wdcompany.ge/user/AlhreKnots/ http://logoadmats.com/index.php?option=c...&id=111080 http://logoped-kazan.ru/index.php/compon...id=2422922 http://metal-firms.biz.ua/wr_board/tools...AlkyfPoory
http://bikersich.org/forums/users/abpatgluck/ http://ogorozhi.org.ua/user/AjcbtRoows/ http://www.rudniy.kustanay.info/board/to...AczlhUttes http://gutscasino.ml/forum/profile.php?id=11846 http://rulogistika.com/user/Alzpdblozy/ http://www.liliyatv.net/user/Avopmsuema/ http://anapalife.com/users/Afwynplevy http://youmakeart.ru/index.php?option=co...r&id=14237 http://swviii.swrpgs.net/forums/profile....e&u=806184
http://seamanforum.com.ua/forum/profile.php?id=40791 http://uzmanbahis.net/member.php?2097-AiqsbDeatt http://brixton.com.ph/index.php?option=c...&id=143441 http://unm.uz/forum/memberlist.php?mode=...le&u=33397 http://agroinfo.biz.ua/wr_board/tools.ph...AvoawChiex http://www.moodflipgame.com/forums/index...le;u=35872 http://www.themoneyworkshop.com/index.ph...id=1979032 http://krovinka.com/user/AansyBrers/ http://vzlomaster.com/user/Aeihkshoub/
http://agroinfo.biz.ua/wr_board/tools.ph...ApenyChiex http://tv.redrockmedia.net/index.php/com...;Itemid=21 http://school22-tmn.ru/user/AfgvxScouh/ http://indir.gamer.com.tr/user/Avlvzomivy/ http://wm-master.com/board/tools.php?eve...AcurjCrymn http://moser-bau-parsberg.de/index.php/c...r&id=24354 http://www.manhow.com.tw/index.php?optio...r&id=30578 http://www.oss-seztak.com/forum/index.ph...e;u=251602 http://williamhill88.org/profile.php?id=475706

چاپ این بخش

  jav movies
ارسال‌شده توسط: MichaelHewly - 09-05-2018, 12:45 PM - انجمن: گردشگری - بدون‌پاسخ

If you search to see some of the hardest and highly exclusive interracial porn videos with just click, then you should visit javshare video anime porn tube portal. Here at javshare video porn tube search you will see nasty free porn clips online and thousands of amazing porn stars, all available and always on duty for the best oral experience.

چاپ این بخش